facebook
Gouda Works
Bonus RPK i "Losu Kowal" (Łódź)
13/01/2017

Agencja artystyczna Pull Up zaprasza na ekskluzywny koncert premierowy Bonusa RPK i jego najnowszego albumu pt. "Losu Kowal", który odbędzie się w "piątek 13.", czyli 13.01.2017 r.! Do sprzedaży trafia jedynie 150 biletów, co czyni tę imprezę absolutnie wyjątkową! Wszystko odbędzie się w klimatycznych wnętrzach klubu Krańcoofka!

✔ KTO? Bonus RPK + Goście
✔ KIEDY? 13.01.2017 r. (piątek), godz. 20:00
✔ GDZIE? Klub Krańcoofka, ul. Piotrkowska 29, Łódź (wejście od ul. Więckowskiego)
✔ BILETY (tylko 150 szt.): 30 PLN w przedsprzedaży, 40 PLN w dniu koncertu (jeśli jakieś zostaną)

✉ ZAMÓW BILETY ONLINE: mateusz@pullup.pl (tytuł maila: "Bonus RPK - Łódź - imię i nazwisko zamawiającego"; w odpowiedzi otrzymasz niezbędne informacje)

✔ Każdy uczestnik imprezy musi posiadać przy sobie dokument potwierdzający tożsamość. Osoby 16-18 lat muszą prócz tego mieć ze sobą zgodę na uczestnictwo w imprezie od opiekuna prawnego. Osoby poniżej 16 roku życia muszą mieć ze sobą zgodę na uczestnictwo w imprezie od opiekuna prawnego oraz przebywać pod opieką innej osoby pełnoletniej.

✔ PATRONAT MEDIALNY:
Portal lodzkirap.pl (www.lodzkirap.pl)

✔ DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/events/210526352726254/


Informacje

Nasze imprezy

Pozostałe wydarzenia

Wytłuszczonym kolorem
imprezy pod naszym patronatem
Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka), do analizy ruchu na stronie (GoogleAnalytics) oraz do poprawnego działania reklam (Google AdSense), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]