facebook
preorder.pl

Portal lodzkirap.pl stawia sobie za cel promocję artystów z całego województwa łódzkiego, a przede wszystkim z samej Łodzi, organizowanie koncertów na terenie naszego miasta oraz patronat medialny nad wydarzeniami związanymi z kulturą hip-hop z terenu województwa łódzkiego.

"Od lat łódzka scena jest jedną z najważniejszych na polskim rynku. Takie postaci jak O.S.T.R., Familia H.P., Spinache, Zeus, Afront czy NTK działają już ponad dziesięć lat. Oprócz nich jest wiele zespołów i solowych wykonawców, którzy również promują muzykę „Ziemi Obiecanej” w Polsce. Wystarczy wymienić Wallesa, Greena, Pesante, Dwa Sławy, Ustinstrumentalix, Uśpione Miasto czy Joteste. Ponadto, łódzkie podwórka i kamienice od lat zdobią różnego rodzaju murale. „Hall Of Fame” wita przyjezdnych na Dworcu Łódź Kaliska, a „Łódka” zajmuje zaszczytne 1. miejsce na liście największych graffiti na terenie Europy." Dlaczego Łódź? - hiphoparena.pl

Informacje

Nasze imprezy

Pozostałe wydarzenia

Wytłuszczonym kolorem
imprezy pod naszym patronatem
Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka), do analizy ruchu na stronie (GoogleAnalytics) oraz do poprawnego działania reklam (Google AdSense), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]