facebook
Portal Zagadek

Aby uzyskać patronat nad imprezą portalu lodzkirap.pl należy skontaktować się na maila mateusz[at]lodzkirap.pl. Po kontakcie prześlemy naszą ofertę patronatu medialnego. 

Aby uzyskać patronat nad płytą portalu lodzkirap.pl należy skontaktować się na maila grzesiek[at]lodzkirap.pl. W mailu należy przesłać pełną tracklistę płyty, projekt okładki i odsłuch płyty. Czas rozpatrzenia wniosku to 7 dni. Jeżeli nie masz tyle czasu to nie pisz - nie będziemy podejmować pochopnych decyzji. Wymagania ws. patronowanych płyt:

- autorzy płyty z woj. łódzkiego
- autorskie bity oraz testy
- przekazanie fizycznych wersji płyt (min. 3 szt.) na rzecz redakcji oraz na konkursy
- umieszczenie logotypu portalu na wszelkich materiałach promujących płytę oraz na okładce
- umieszczenie oficjalnego odsłuchu płyty na kanale YouTube projektu lodzkirapTV (wyjątek stanowią artyści posiadający aktywnie działający swój kanał na YT, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie) 

W zamian od nas dostaniesz:

- umieszczenie okładki płyty w miejscu prezentacji patronowanych płyt na portalu lodzkirap.pl
- umieszczenie newsa o premierze Twojej płyty na portalu lodzkirap.pl (news zostanie dodatkowo przypięty w odpowiedniej kategorii, co gwarantuje mu pozostanie cały czas na górze oraz tytuł będzie w sliderze na szczycie strony przez tydzień od premiery)
- aktywną promocję płyty poprzez fanpage portalu lodzkirap.pl
- organizacja konkursu na płytę
- gwarancję zagrania supportu na jednej z naszych imprez w woj. łódzkim
- nagranie zapowiedzi wideo płyty przez UrbanStudioTV i umieszczenie jej na kanale YT projektu lodzkirapTV

 Patronowane płyty:

Informacje

Nasze imprezy

Pozostałe wydarzenia

Wytłuszczonym kolorem
imprezy pod naszym patronatem
Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka), do analizy ruchu na stronie (GoogleAnalytics) oraz do poprawnego działania reklam (Google AdSense), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]